PBA75F-36-GN
Hua Hua
Tau Wae: PBA75F-36-GN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V
Ngā Rauemi: PBA75F-36-GN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 978 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA75F-36-GN
Tau Wae PBA75F-36-GN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 978 pcs Pepa Raraunga PBA75F-36-GN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.1A