PBA75F-24-VN
Hua Hua
Tau Wae: PBA75F-24-VN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA75F-24-VN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 946 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 946 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA75F-24-VN
Tau Wae PBA75F-24-VN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 946 pcs Pepa Raraunga PBA75F-24-VN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.2A