PBA75F-24-J
Hua Hua
Tau Wae: PBA75F-24-J
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA75F-24-J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA75F-24-J
Tau Wae PBA75F-24-J Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1094 pcs Pepa Raraunga PBA75F-24-J.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.2A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA75F-24-JVN
PBA75F-24-JVN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 891 pcs
Tikiake: PBA75F-24-JVN.pdf
RFQ
PBA75F-24-M
PBA75F-24-M
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 948 pcs
Tikiake: PBA75F-24-M.pdf
RFQ
PBA75F-24-JN1
PBA75F-24-JN1