PBA75F-12-JRN
Hua Hua
Tau Wae: PBA75F-12-JRN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA75F-12-JRN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 984 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 984 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA75F-12-JRN
Tau Wae PBA75F-12-JRN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 984 pcs Pepa Raraunga PBA75F-12-JRN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA75F-12-RN
PBA75F-12-RN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 791 pcs
Tikiake: PBA75F-12-RN.pdf
RFQ
PBA75F-12-JR
PBA75F-12-JR
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1107 pcs
Tikiake: PBA75F-12-JR.pdf
RFQ
PBA75F-12-JV
PBA75F-12-JV
I roto i te taonga: 1047 pcs
Tikiake: PBA75F-12-JV.pdf
PBA75F-12-JN
PBA75F-12-JN
Tikiake: PBA75F-12-JN.pdf
PBA75F-12-J
PBA75F-12-J