PBA600F-7R5-C
CoselCosel
PBA600F-7R5-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA600F-7R5-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 7.5V
Ngā Rauemi: PBA600F-7R5-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 180 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA600F-7R5-C
Tau Wae PBA600F-7R5-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 7.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180 pcs Pepa Raraunga PBA600F-7R5-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 7.5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 7.5V 80A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 80A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA600F-5-G
PBA600F-5-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 184 pcs
Tikiake: PBA600F-5-G.pdf
RFQ
PBA600F-7R5-F1
PBA600F-7R5-F1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 7.5V
I roto i te taonga: 180 pcs
Tikiake: PBA600F-7R5-F1.pdf
RFQ
PBA600F-7R5-CF3
PBA600F-7R5-CF3
I roto i te taonga: 230 pcs
Tikiake: PBA600F-7R5-CF3.pdf
PBA600F-5-F3
PBA600F-5-F3
I roto i te taonga: 241 pcs
Tikiake: PBA600F-5-F3.pdf
PBA600F-7R5-CF1
PBA600F-7R5-CF1
I roto i te taonga: 140 pcs
Tikiake: PBA600F-7R5-CF1.pdf
PBA600F-7R5-CF4
PBA600F-7R5-CF4
I roto i te taonga: 202 pcs
Tikiake: PBA600F-7R5-CF4.pdf
PBA600F-5-F4
PBA600F-5-F4
I roto i te taonga: 229 pcs
Tikiake: PBA600F-5-F4.pdf
PBA600F-7R5-F4
PBA600F-7R5-F4
I roto i te taonga: 195 pcs
Tikiake: PBA600F-7R5-F4.pdf
PBA600F-7R5
PBA600F-7R5