PBA600F-24-CD17.5
CoselCosel
PBA600F-24-CD17.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA600F-24-CD17.5
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA600F-24-CD17.5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 172 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 172 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA600F-24-CD17.5
Tau Wae PBA600F-24-CD17.5 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172 pcs Pepa Raraunga PBA600F-24-CD17.5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 27A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 27A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA600F-24-CF1
PBA600F-24-CF1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 115 pcs
Tikiake: PBA600F-24-CF1.pdf
RFQ
PBA600F-24-C
PBA600F-24-C
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 159 pcs
Tikiake: PBA600F-24-C.pdf
RFQ
PBA600F-24
PBA600F-24
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 600W