PBA600F-12-C
CoselCosel
PBA600F-12-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA600F-12-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA600F-12-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 188 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA600F-12-C
Tau Wae PBA600F-12-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188 pcs Pepa Raraunga PBA600F-12-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 53A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 53A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA600F-12-F1
PBA600F-12-F1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 132 pcs
Tikiake: PBA600F-12-F1.pdf
RFQ
PBA50F-9-T
PBA50F-9-T
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 9V
I roto i te taonga: 1191 pcs
Tikiake: PBA50F-9-T.pdf
RFQ
PBA600F-12-CF4
PBA600F-12-CF4
I roto i te taonga: 144 pcs
Tikiake: PBA600F-12-CF4.pdf
PBA600F-12-CF3
PBA600F-12-CF3