PBA50F-48-N1
CoselCosel
PBA50F-48-N1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA50F-48-N1
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: 1.PBA50F-48-N1.pdf2.PBA50F-48-N1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA50F-48-N1
Tau Wae PBA50F-48-N1 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1042 pcs Pepa Raraunga 1.PBA50F-48-N1.pdf2.PBA50F-48-N1.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.1A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA50F-48-JR
PBA50F-48-JR
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
I roto i te taonga: 996 pcs
Tikiake: PBA50F-48-JR.pdf
RFQ
PBA50F-48-JN
PBA50F-48-JN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1158 pcs
Tikiake: PBA50F-48-JN.pdf
RFQ
PBA50F-48-N
PBA50F-48-N
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 50W