PBA50F-24-N
CoselCosel
PBA50F-24-N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA50F-24-N
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 50W
Ngā Rauemi: 1.PBA50F-24-N.pdf2.PBA50F-24-N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA50F-24-N
Tau Wae PBA50F-24-N Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1226 pcs Pepa Raraunga 1.PBA50F-24-N.pdf2.PBA50F-24-N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Raupapa PBA Mana (Watts) 50W
Ētahi Ingoa 1776-1499 Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.2A Whakaaetanga CE, cURus, TUV