PBA50F-12-EN
CoselCosel
PBA50F-12-EN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA50F-12-EN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.PBA50F-12-EN.pdf2.PBA50F-12-EN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 988 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA50F-12-EN
Tau Wae PBA50F-12-EN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 988 pcs Pepa Raraunga 1.PBA50F-12-EN.pdf2.PBA50F-12-EN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.3A