PBA50F-12-CJ
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA50F-12-CJ
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.PBA50F-12-CJ.pdf2.PBA50F-12-CJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 887 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 887 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA50F-12-CJ
Tau Wae PBA50F-12-CJ Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 887 pcs Pepa Raraunga 1.PBA50F-12-CJ.pdf2.PBA50F-12-CJ.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA50F-12-C
PBA50F-12-C
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 927 pcs
Tikiake: PBA50F-12-C.pdf
RFQ
PBA50F-12-E
PBA50F-12-E
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 971 pcs
Tikiake: PBA50F-12-E.pdf
RFQ
PBA50F-12-CTN
PBA50F-12-CTN
I roto i te taonga: 1010 pcs
Tikiake: PBA50F-12-CTN.pdf
PBA50F-12-CJN
PBA50F-12-CJN