PBA30F-5-N1
CoselCosel
PBA30F-5-N1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA30F-5-N1
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: PBA30F-5-N1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA30F-5-N1
Tau Wae PBA30F-5-N1 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1236 pcs Pepa Raraunga PBA30F-5-N1.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA30F-5-JN
PBA30F-5-JN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 1549 pcs
Tikiake: PBA30F-5-JN.pdf
RFQ
PBA30F-9-C
PBA30F-9-C
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 9V
I roto i te taonga: 1307 pcs
Tikiake: PBA30F-9-C.pdf
RFQ
PBA30F-5-N
PBA30F-5-N
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 30W