PBA30F-48-VN
CoselCosel
PBA30F-48-VN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA30F-48-VN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: PBA30F-48-VN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA30F-48-VN
Tau Wae PBA30F-48-VN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1606 pcs Pepa Raraunga PBA30F-48-VN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 650mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 650mA
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA30F-5-CE
PBA30F-5-CE
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 1189 pcs
Tikiake: PBA30F-5-CE.pdf
RFQ
PBA30F-5-C
PBA30F-5-C
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1274 pcs
Tikiake: PBA30F-5-C.pdf
RFQ
PBA30F-48-V
PBA30F-48-V
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V