PBA30F-24-E
CoselCosel
PBA30F-24-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA30F-24-E
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA30F-24-E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA30F-24-E
Tau Wae PBA30F-24-E Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1344 pcs Pepa Raraunga PBA30F-24-E.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA30F-24-CEN
PBA30F-24-CEN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 1115 pcs
Tikiake: PBA30F-24-CEN.pdf
RFQ
PBA30F-24-CTN
PBA30F-24-CTN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1085 pcs
Tikiake: PBA30F-24-CTN.pdf
RFQ
PBA30F-24-EN1
PBA30F-24-EN1