PBA300F-7R5-F3
CoselCosel
PBA300F-7R5-F3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA300F-7R5-F3
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 7.5V
Ngā Rauemi: PBA300F-7R5-F3.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 248 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 248 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA300F-7R5-F3
Tau Wae PBA300F-7R5-F3 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 7.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 248 pcs Pepa Raraunga PBA300F-7R5-F3.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 7.5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 7.5V 40A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 40A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA300F-7R5-N1
PBA300F-7R5-N1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 7.5V
I roto i te taonga: 264 pcs
Tikiake: PBA300F-7R5-N1.pdf
RFQ
PBA300F-7R5
PBA300F-7R5
Kaihanga: Cosel