PBA300F-48-U
CoselCosel
PBA300F-48-U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA300F-48-U
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: PBA300F-48-U.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 242 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 242 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA300F-48-U
Tau Wae PBA300F-48-U Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242 pcs Pepa Raraunga PBA300F-48-U.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA300F-48-CN1
PBA300F-48-CN1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
I roto i te taonga: 223 pcs
Tikiake: PBA300F-48-CN1.pdf
RFQ
PBA300F-48-G
PBA300F-48-G
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 273 pcs
Tikiake: PBA300F-48-G.pdf
RFQ
PBA300F-48-UD43.3
PBA300F-48-UD43.3
I roto i te taonga: 282 pcs
Tikiake: PBA300F-48-UD43.3.pdf
PBA300F-48-GU
PBA300F-48-GU
I roto i te taonga: 251 pcs
Tikiake: PBA300F-48-GU.pdf
PBA300F-48-UF3
PBA300F-48-UF3
I roto i te taonga: 288 pcs
Tikiake: PBA300F-48-UF3.pdf
PBA300F-48-F4
PBA300F-48-F4
I roto i te taonga: 242 pcs
Tikiake: PBA300F-48-F4.pdf
PBA300F-48-UN1
PBA300F-48-UN1