PBA300F-3R3-F4
CoselCosel
PBA300F-3R3-F4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA300F-3R3-F4
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: PBA300F-3R3-F4.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 249 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 249 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA300F-3R3-F4
Tau Wae PBA300F-3R3-F4 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 249 pcs Pepa Raraunga PBA300F-3R3-F4.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 71%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 60A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA300F-3R3-CF3
PBA300F-3R3-CF3
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 260 pcs
Tikiake: PBA300F-3R3-CF3.pdf
RFQ
PBA300F-3R3-F3
PBA300F-3R3-F3
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 242 pcs
Tikiake: PBA300F-3R3-F3.pdf
RFQ
PBA300F-3R3
PBA300F-3R3