PBA300F-15-G
CoselCosel
PBA300F-15-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA300F-15-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: PBA300F-15-G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 258 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA300F-15-G
Tau Wae PBA300F-15-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258 pcs Pepa Raraunga PBA300F-15-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 22A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 22A