PBA300F-15-C
CoselCosel
PBA300F-15-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA300F-15-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: PBA300F-15-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 266 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 266 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA300F-15-C
Tau Wae PBA300F-15-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266 pcs Pepa Raraunga PBA300F-15-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 22A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 22A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA300F-15
PBA300F-15
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 336 pcs
Tikiake: PBA300F-15.pdf
RFQ
PBA300F-12-GF4
PBA300F-12-GF4
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 233 pcs
Tikiake: PBA300F-12-GF4.pdf
RFQ
PBA300F-12-U
PBA300F-12-U
I roto i te taonga: 254 pcs
Tikiake: PBA300F-12-U.pdf
PBA300F-15-CN1
PBA300F-15-CN1
I roto i te taonga: 249 pcs
Tikiake: PBA300F-15-CN1.pdf
PBA300F-12-UF3
PBA300F-12-UF3
I roto i te taonga: 265 pcs
Tikiake: PBA300F-12-UF3.pdf
PBA300F-15-F3
PBA300F-15-F3
I roto i te taonga: 256 pcs
Tikiake: PBA300F-15-F3.pdf
PBA300F-15-CF3
PBA300F-15-CF3
I roto i te taonga: 280 pcs
Tikiake: PBA300F-15-CF3.pdf
PBA300F-15-CF4
PBA300F-15-CF4
I roto i te taonga: 226 pcs
Tikiake: PBA300F-15-CF4.pdf
PBA300F-12-N1
PBA300F-12-N1
I roto i te taonga: 260 pcs
Tikiake: PBA300F-12-N1.pdf
PBA300F-15-CG
PBA300F-15-CG
I roto i te taonga: 221 pcs
Tikiake: PBA300F-15-CG.pdf
PBA300F-12-G
PBA300F-12-G
I roto i te taonga: 307 pcs
Tikiake: PBA300F-12-G.pdf
PBA300F-15-CU
PBA300F-15-CU
I roto i te taonga: 244 pcs
Tikiake: PBA300F-15-CU.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel