PBA15F-3R3-N
CoselCosel
PBA15F-3R3-N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA15F-3R3-N
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.PBA15F-3R3-N.pdf2.PBA15F-3R3-N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA15F-3R3-N
Tau Wae PBA15F-3R3-N Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1928 pcs Pepa Raraunga 1.PBA15F-3R3-N.pdf2.PBA15F-3R3-N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Ētahi Ingoa 1776-2545
PBA15F-3R3-N-ND
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 68% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV