PBA15F-24-TN
Hua Hua
Tau Wae: PBA15F-24-TN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA15F-24-TN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA15F-24-TN
Tau Wae PBA15F-24-TN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1477 pcs Pepa Raraunga PBA15F-24-TN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 700mA