PBA15F-24-C
Hua Hua
Tau Wae: PBA15F-24-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA15F-24-C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA15F-24-C
Tau Wae PBA15F-24-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1537 pcs Pepa Raraunga PBA15F-24-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 700mA
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA15F-24-E
PBA15F-24-E
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 1725 pcs
Tikiake: PBA15F-24-E.pdf
RFQ
PBA15F-15-N1
PBA15F-15-N1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 1866 pcs
Tikiake: PBA15F-15-N1.pdf
RFQ
PBA15F-24-CJ
PBA15F-24-CJ
Tikiake: PBA15F-24-CJ.pdf
PBA15F-15-TN
PBA15F-15-TN
Tikiake: PBA15F-15-TN.pdf
PBA15F-24-CN1
PBA15F-24-CN1
Tikiake: PBA15F-24-CN1.pdf
PBA15F-24-CN
PBA15F-24-CN
Tikiake: PBA15F-24-CN.pdf
PBA15F-15-T
PBA15F-15-T
Tikiake: PBA15F-15-T.pdf
PBA15F-24-CJN
PBA15F-24-CJN
Tikiake: PBA15F-24-CJN.pdf
PBA15F-24-CT
PBA15F-24-CT
Tikiake: PBA15F-24-CT.pdf
PBA15F-15-VN
PBA15F-15-VN
Tikiake: PBA15F-15-VN.pdf
PBA15F-24
PBA15F-24
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 15W
Tikiake: PBA15F-24.pdf
PBA15F-15-V
PBA15F-15-V
Tikiake: PBA15F-15-V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel