PBA15F-15-EN
Hua Hua
Tau Wae: PBA15F-15-EN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: PBA15F-15-EN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA15F-15-EN
Tau Wae PBA15F-15-EN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1768 pcs Pepa Raraunga PBA15F-15-EN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA15F-15-CGN
PBA15F-15-CGN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 1679 pcs
Tikiake: PBA15F-15-CGN.pdf
RFQ
PBA15F-15
PBA15F-15
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 15W
I roto i te taonga: 2602 pcs
Tikiake: PBA15F-15.pdf
RFQ
PBA15F-15-C
PBA15F-15-C
Tikiake: PBA15F-15-C.pdf
PBA15F-15-GN
PBA15F-15-GN
Tikiake: PBA15F-15-GN.pdf
PBA15F-15-E
PBA15F-15-E