PBA15F-12-G
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA15F-12-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA15F-12-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA15F-12-G
Tau Wae PBA15F-12-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1924 pcs Pepa Raraunga PBA15F-12-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA15F-12-GTN
PBA15F-12-GTN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1824 pcs
Tikiake: PBA15F-12-GTN.pdf
RFQ
PBA15F-12-CN
PBA15F-12-CN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1731 pcs
Tikiake: PBA15F-12-CN.pdf
RFQ
PBA15F-12-GN
PBA15F-12-GN
Tikiake: PBA15F-12-GN.pdf
PBA15F-12-GJN
PBA15F-12-GJN