PBA15F-12-C
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA15F-12-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA15F-12-C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA15F-12-C
Tau Wae PBA15F-12-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1724 pcs Pepa Raraunga PBA15F-12-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA15F-12
PBA15F-12
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 15W
I roto i te taonga: 2576 pcs
Tikiake: PBA15F-12.pdf
RFQ
PBA15F-12-D10.5
PBA15F-12-D10.5
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 2173 pcs
Tikiake: PBA15F-12-D10.5.pdf
RFQ
PBA15F-12-CT
PBA15F-12-CT