PBA150F-5-N1
CoselCosel
PBA150F-5-N1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA150F-5-N1
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: PBA150F-5-N1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 689 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA150F-5-N1
Tau Wae PBA150F-5-N1 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 689 pcs Pepa Raraunga PBA150F-5-N1.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 30A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 30A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA150F-5-KTN
PBA150F-5-KTN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 564 pcs
Tikiake: PBA150F-5-KTN.pdf
RFQ
PBA150F-5-R
PBA150F-5-R
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 590 pcs
Tikiake: PBA150F-5-R.pdf
RFQ
PBA150F-5-N
PBA150F-5-N
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 150W