PBA150F-48-G
CoselCosel
PBA150F-48-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA150F-48-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: PBA150F-48-G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 620 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA150F-48-G
Tau Wae PBA150F-48-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 620 pcs Pepa Raraunga PBA150F-48-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA150F-48-D40N
PBA150F-48-D40N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
I roto i te taonga: 684 pcs
Tikiake: PBA150F-48-D40N.pdf
RFQ
PBA150F-48-GRN
PBA150F-48-GRN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 573 pcs
Tikiake: PBA150F-48-GRN.pdf
RFQ
PBA150F-48-CN
PBA150F-48-CN
I roto i te taonga: 674 pcs
Tikiake: PBA150F-48-CN.pdf
PBA150F-48-GJN
PBA150F-48-GJN
I roto i te taonga: 541 pcs
Tikiake: PBA150F-48-GJN.pdf
PBA150F-48-CT
PBA150F-48-CT
I roto i te taonga: 658 pcs
Tikiake: PBA150F-48-CT.pdf
PBA150F-48-GN1
PBA150F-48-GN1
I roto i te taonga: 577 pcs
Tikiake: PBA150F-48-GN1.pdf
PBA150F-48-EN
PBA150F-48-EN
I roto i te taonga: 701 pcs
Tikiake: PBA150F-48-EN.pdf
PBA150F-48-GN
PBA150F-48-GN
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: PBA150F-48-GN.pdf
PBA150F-48-CN1
PBA150F-48-CN1
I roto i te taonga: 601 pcs
Tikiake: PBA150F-48-CN1.pdf
PBA150F-48-GR
PBA150F-48-GR
I roto i te taonga: 686 pcs
Tikiake: PBA150F-48-GR.pdf
PBA150F-48-E
PBA150F-48-E
I roto i te taonga: 699 pcs
Tikiake: PBA150F-48-E.pdf
PBA150F-48-GTN
PBA150F-48-GTN
I roto i te taonga: 635 pcs
Tikiake: PBA150F-48-GTN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel