PBA150F-3R3-C
CoselCosel
PBA150F-3R3-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA150F-3R3-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: PBA150F-3R3-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 692 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA150F-3R3-C
Tau Wae PBA150F-3R3-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 692 pcs Pepa Raraunga PBA150F-3R3-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 30A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA150F-36-TN
PBA150F-36-TN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V
I roto i te taonga: 677 pcs
Tikiake: PBA150F-36-TN.pdf
RFQ
PBA150F-3R3-CKN
PBA150F-3R3-CKN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 524 pcs
Tikiake: PBA150F-3R3-CKN.pdf
RFQ
PBA150F-3R3-EN
PBA150F-3R3-EN
I roto i te taonga: 731 pcs
Tikiake: PBA150F-3R3-EN.pdf
PBA150F-3R3
PBA150F-3R3
I roto i te taonga: 643 pcs
Tikiake: PBA150F-3R3.pdf
PBA150F-3R3-G
PBA150F-3R3-G
I roto i te taonga: 716 pcs
Tikiake: PBA150F-3R3-G.pdf
PBA150F-36-V
PBA150F-36-V
I roto i te taonga: 711 pcs
Tikiake: PBA150F-36-V.pdf
PBA150F-3R3-CT
PBA150F-3R3-CT
I roto i te taonga: 592 pcs
Tikiake: PBA150F-3R3-CT.pdf
PBA150F-3R3-CN
PBA150F-3R3-CN