PBA150F-24-C
CoselCosel
PBA150F-24-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA150F-24-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA150F-24-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 569 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA150F-24-C
Tau Wae PBA150F-24-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 569 pcs Pepa Raraunga PBA150F-24-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA150F-24-CJN
PBA150F-24-CJN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 632 pcs
Tikiake: PBA150F-24-CJN.pdf
RFQ
PBA150F-15-T
PBA150F-15-T
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 604 pcs
Tikiake: PBA150F-15-T.pdf
RFQ
PBA150F-24-CEN
PBA150F-24-CEN
I roto i te taonga: 630 pcs
Tikiake: PBA150F-24-CEN.pdf
PBA150F-15-TN
PBA150F-15-TN
I roto i te taonga: 636 pcs
Tikiake: PBA150F-15-TN.pdf
PBA150F-24-CN1
PBA150F-24-CN1
I roto i te taonga: 508 pcs
Tikiake: PBA150F-24-CN1.pdf
PBA150F-15-V
PBA150F-15-V
I roto i te taonga: 652 pcs
Tikiake: PBA150F-15-V.pdf
PBA150F-24-CJ
PBA150F-24-CJ
I roto i te taonga: 631 pcs
Tikiake: PBA150F-24-CJ.pdf
PBA150F-24
PBA150F-24
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 675 pcs
Tikiake: PBA150F-24.pdf
PBA150F-24-CGN
PBA150F-24-CGN
I roto i te taonga: 623 pcs
Tikiake: PBA150F-24-CGN.pdf
PBA150F-15-VN
PBA150F-15-VN
I roto i te taonga: 603 pcs
Tikiake: PBA150F-15-VN.pdf
PBA150F-15-RVN
PBA150F-15-RVN
I roto i te taonga: 570 pcs
Tikiake: PBA150F-15-RVN.pdf
PBA150F-24-CN
PBA150F-24-CN
I roto i te taonga: 601 pcs
Tikiake: PBA150F-24-CN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel