PBA150F-12-J
CoselCosel
PBA150F-12-J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA150F-12-J
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA150F-12-J.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 675 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA150F-12-J
Tau Wae PBA150F-12-J Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 675 pcs Pepa Raraunga PBA150F-12-J.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 13A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA150F-12-JD12.3
PBA150F-12-JD12.3
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 558 pcs
Tikiake: PBA150F-12-JD12.3.pdf
RFQ
PBA150F-12-JRN
PBA150F-12-JRN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 655 pcs
Tikiake: PBA150F-12-JRN.pdf
RFQ
PBA150F-12-GN1
PBA150F-12-GN1
I roto i te taonga: 528 pcs
Tikiake: PBA150F-12-GN1.pdf
PBA150F-12-EN
PBA150F-12-EN
I roto i te taonga: 693 pcs
Tikiake: PBA150F-12-EN.pdf
PBA150F-12-JR
PBA150F-12-JR
I roto i te taonga: 571 pcs
Tikiake: PBA150F-12-JR.pdf
PBA150F-12-E
PBA150F-12-E
I roto i te taonga: 579 pcs
Tikiake: PBA150F-12-E.pdf
PBA150F-12-JN
PBA150F-12-JN
I roto i te taonga: 681 pcs
Tikiake: PBA150F-12-JN.pdf
PBA150F-12-N
PBA150F-12-N
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 706 pcs
Tikiake: PBA150F-12-N.pdf
PBA150F-12-GR
PBA150F-12-GR
I roto i te taonga: 661 pcs
Tikiake: PBA150F-12-GR.pdf
PBA150F-12-JN1
PBA150F-12-JN1
I roto i te taonga: 666 pcs
Tikiake: PBA150F-12-JN1.pdf
PBA150F-12-G
PBA150F-12-G