PBA150F-12-C
CoselCosel
PBA150F-12-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA150F-12-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA150F-12-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 633 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 633 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA150F-12-C
Tau Wae PBA150F-12-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 633 pcs Pepa Raraunga PBA150F-12-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 13A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA1500T-5-G
PBA1500T-5-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 71 pcs
Tikiake: PBA1500T-5-G.pdf
RFQ
PBA1500T-5-F4
PBA1500T-5-F4
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 77 pcs
Tikiake: PBA1500T-5-F4.pdf
RFQ
PBA150F-12-CRN
PBA150F-12-CRN
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 536 pcs
Tikiake: PBA150F-12-CRN.pdf
PBA1500T-5-F3
PBA1500T-5-F3
I roto i te taonga: 81 pcs
Tikiake: PBA1500T-5-F3.pdf
PBA150F-12-CJ
PBA150F-12-CJ
I roto i te taonga: 639 pcs
Tikiake: PBA150F-12-CJ.pdf
PBA150F-12-CT
PBA150F-12-CT
I roto i te taonga: 646 pcs
Tikiake: PBA150F-12-CT.pdf
PBA1500T-5-F1
PBA1500T-5-F1
I roto i te taonga: 56 pcs
Tikiake: PBA1500T-5-F1.pdf
PBA150F-12
PBA150F-12
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 683 pcs
Tikiake: PBA150F-12.pdf
PBA1500T-5-U
PBA1500T-5-U
I roto i te taonga: 75 pcs
Tikiake: PBA1500T-5-U.pdf
PBA150F-12-CN1
PBA150F-12-CN1
I roto i te taonga: 592 pcs
Tikiake: PBA150F-12-CN1.pdf
PBA150F-12-CR
PBA150F-12-CR
I roto i te taonga: 636 pcs
Tikiake: PBA150F-12-CR.pdf
PBA150F-12-CN
PBA150F-12-CN
I roto i te taonga: 505 pcs
Tikiake: PBA150F-12-CN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel