PBA1500T-12
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA1500T-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA1500T-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 84 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 84 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA1500T-12
Tau Wae PBA1500T-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84 pcs Pepa Raraunga PBA1500T-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 170 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Raupapa PB Ētahi Ingoa 1776-3446
PBA1500T-12-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 125A 170 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 125A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA1500T-12-F4
PBA1500T-12-F4
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 81 pcs
Tikiake: PBA1500T-12-F4.pdf
RFQ
PBA1500F-7R5-F1
PBA1500F-7R5-F1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 7.5V
I roto i te taonga: 57 pcs
Tikiake: PBA1500F-7R5-F1.pdf
RFQ
PBA1500T-12-F1
PBA1500T-12-F1