PBA1500F-7R5
CoselCosel
PBA1500F-7R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA1500F-7R5
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 7.5V
Ngā Rauemi: PBA1500F-7R5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 76 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 76 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA1500F-7R5
Tau Wae PBA1500F-7R5 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 7.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76 pcs Pepa Raraunga PBA1500F-7R5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 7.5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 7.5V 200A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 200A