PBA1500F-48-F3
CoselCosel
PBA1500F-48-F3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA1500F-48-F3
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: PBA1500F-48-F3.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 69 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 69 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA1500F-48-F3
Tau Wae PBA1500F-48-F3 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69 pcs Pepa Raraunga PBA1500F-48-F3.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 35A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 35A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA1500F-48-F1
PBA1500F-48-F1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
I roto i te taonga: 72 pcs
Tikiake: PBA1500F-48-F1.pdf
RFQ
PBA1500F-48-G
PBA1500F-48-G
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 70 pcs
Tikiake: PBA1500F-48-G.pdf
RFQ
PBA1500F-48
PBA1500F-48
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 1500W