PBA1500F-24-CU
CoselCosel
PBA1500F-24-CU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA1500F-24-CU
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA1500F-24-CU.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 73 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 73 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA1500F-24-CU
Tau Wae PBA1500F-24-CU Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73 pcs Pepa Raraunga PBA1500F-24-CU.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 70A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 70A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA1500F-24-CF1
PBA1500F-24-CF1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 60 pcs
Tikiake: PBA1500F-24-CF1.pdf
RFQ
PBA1500F-24-G
PBA1500F-24-G
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 65 pcs
Tikiake: PBA1500F-24-G.pdf
RFQ
PBA1500F-24
PBA1500F-24
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 1500W
I roto i te taonga: 77 pcs
Tikiake: PBA1500F-24.pdf
PBA1500F-15-U
PBA1500F-15-U
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 80 pcs
Tikiake: PBA1500F-15-U.pdf
PBA1500F-24-F3
PBA1500F-24-F3
I roto i te taonga: 70 pcs
Tikiake: PBA1500F-24-F3.pdf
PBA1500F-24-C
PBA1500F-24-C