PBA1500F-15-C
CoselCosel
PBA1500F-15-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA1500F-15-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: PBA1500F-15-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 70 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 70 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA1500F-15-C
Tau Wae PBA1500F-15-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70 pcs Pepa Raraunga PBA1500F-15-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 100A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 100A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA1500F-12-F4
PBA1500F-12-F4
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 61 pcs
Tikiake: PBA1500F-12-F4.pdf
RFQ
PBA1500F-15-F3
PBA1500F-15-F3
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 73 pcs
Tikiake: PBA1500F-15-F3.pdf
RFQ
PBA1500F-15-CF3
PBA1500F-15-CF3
I roto i te taonga: 79 pcs
Tikiake: PBA1500F-15-CF3.pdf
PBA1500F-12-U
PBA1500F-12-U
I roto i te taonga: 81 pcs
Tikiake: PBA1500F-12-U.pdf
PBA1500F-12-F3
PBA1500F-12-F3
I roto i te taonga: 75 pcs
Tikiake: PBA1500F-12-F3.pdf
PBA1500F-15
PBA1500F-15
I roto i te taonga: 81 pcs
Tikiake: PBA1500F-15.pdf
PBA1500F-12-F1
PBA1500F-12-F1
I roto i te taonga: 63 pcs
Tikiake: PBA1500F-12-F1.pdf
PBA1500F-15-CF4
PBA1500F-15-CF4