PBA10F-24-N
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA10F-24-N
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 10W
Ngā Rauemi: PBA10F-24-N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA10F-24-N
Tau Wae PBA10F-24-N Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2624 pcs Pepa Raraunga PBA10F-24-N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Raupapa PBA Mana (Watts) 10W
Ētahi Ingoa 1776-1450 Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA