PBA10F-12-V
CoselCosel
PBA10F-12-V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA10F-12-V
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA10F-12-V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA10F-12-V
Tau Wae PBA10F-12-V Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2514 pcs Pepa Raraunga PBA10F-12-V.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 2.68" L x 1.22" W x 3.07" H (68.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 76%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 900mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 900mA