PBA10F-12-CEN
CoselCosel
PBA10F-12-CEN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA10F-12-CEN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA10F-12-CEN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA10F-12-CEN
Tau Wae PBA10F-12-CEN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1530 pcs Pepa Raraunga PBA10F-12-CEN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.68" L x 1.22" W x 3.07" H (68.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 76%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 900mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 900mA
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA100F-9-VN
PBA100F-9-VN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 9V
I roto i te taonga: 788 pcs
Tikiake: PBA100F-9-VN.pdf
RFQ
PBA10F-12-CGN
PBA10F-12-CGN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1703 pcs
Tikiake: PBA10F-12-CGN.pdf
RFQ
PBA10F-12
PBA10F-12
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 10W