PBA100F-3R3-C
Hua Hua
Tau Wae: PBA100F-3R3-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: PBA100F-3R3-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 865 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA100F-3R3-C
Tau Wae PBA100F-3R3-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 865 pcs Pepa Raraunga PBA100F-3R3-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA100F-3R3-CMN
PBA100F-3R3-CMN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 782 pcs
Tikiake: PBA100F-3R3-CMN.pdf
RFQ
PBA100F-3R3
PBA100F-3R3
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 909 pcs
Tikiake: PBA100F-3R3.pdf
RFQ
PBA100F-3R3-CN
PBA100F-3R3-CN
I roto i te taonga: 686 pcs
Tikiake: PBA100F-3R3-CN.pdf
PBA100F-3R3-CT
PBA100F-3R3-CT
I roto i te taonga: 831 pcs
Tikiake: PBA100F-3R3-CT.pdf
PBA100F-36-RV
PBA100F-36-RV
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V
I roto i te taonga: 830 pcs
Tikiake: PBA100F-36-RV.pdf
PBA100F-36-VN
PBA100F-36-VN
I roto i te taonga: 864 pcs
Tikiake: PBA100F-36-VN.pdf
PBA100F-3R3-CKN
PBA100F-3R3-CKN
I roto i te taonga: 631 pcs
Tikiake: PBA100F-3R3-CKN.pdf
PBA100F-3R3-E
PBA100F-3R3-E
I roto i te taonga: 777 pcs
Tikiake: PBA100F-3R3-E.pdf
PBA100F-3R3-CN1
PBA100F-3R3-CN1