PBA100F-36-N
CoselCosel
PBA100F-36-N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA100F-36-N
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 100W
Ngā Rauemi: PBA100F-36-N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 812 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA100F-36-N
Tau Wae PBA100F-36-N Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 812 pcs Pepa Raraunga PBA100F-36-N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Raupapa PBA Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 1776-1442 Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.8A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA100F-36-N1
PBA100F-36-N1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V