PBA100F-24-E
Hua Hua
Tau Wae: PBA100F-24-E
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA100F-24-E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 832 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 832 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA100F-24-E
Tau Wae PBA100F-24-E Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 832 pcs Pepa Raraunga PBA100F-24-E.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA100F-24-CN1
PBA100F-24-CN1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 667 pcs
Tikiake: PBA100F-24-CN1.pdf
RFQ
PBA100F-24-CMN
PBA100F-24-CMN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 638 pcs
Tikiake: PBA100F-24-CMN.pdf
RFQ
PBA100F-24-EN
PBA100F-24-EN
I roto i te taonga: 810 pcs
Tikiake: PBA100F-24-EN.pdf
PBA100F-24-CRN
PBA100F-24-CRN
I roto i te taonga: 674 pcs
Tikiake: PBA100F-24-CRN.pdf
PBA100F-24-GN1
PBA100F-24-GN1
I roto i te taonga: 811 pcs
Tikiake: PBA100F-24-GN1.pdf
PBA100F-24-EN1
PBA100F-24-EN1