PBA100F-15-N
Hua Hua
Tau Wae: PBA100F-15-N
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 100W
Ngā Rauemi: PBA100F-15-N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 755 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA100F-15-N
Tau Wae PBA100F-15-N Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 755 pcs Pepa Raraunga PBA100F-15-N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Raupapa PBA Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 1776-1438 Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7A