PBA100F-12-V
Hua Hua
Tau Wae: PBA100F-12-V
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA100F-12-V.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 780 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 780 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA100F-12-V
Tau Wae PBA100F-12-V Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 780 pcs Pepa Raraunga PBA100F-12-V.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA100F-15-CT
PBA100F-15-CT
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 682 pcs
Tikiake: PBA100F-15-CT.pdf
RFQ
PBA100F-15-C
PBA100F-15-C
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 647 pcs
Tikiake: PBA100F-15-C.pdf
RFQ
PBA100F-12-VN
PBA100F-12-VN
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V