PBA1000F-24-C
CoselCosel
PBA1000F-24-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA1000F-24-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA1000F-24-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 94 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA1000F-24-C
Tau Wae PBA1000F-24-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94 pcs Pepa Raraunga PBA1000F-24-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 44A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 44A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA1000F-24-D18
PBA1000F-24-D18
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 126 pcs
Tikiake: PBA1000F-24-D18.pdf
RFQ
PBA1000F-24-CF4
PBA1000F-24-CF4
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 115 pcs
Tikiake: PBA1000F-24-CF4.pdf
RFQ
PBA1000F-15-U
PBA1000F-15-U
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 120 pcs
Tikiake: PBA1000F-15-U.pdf
PBA1000F-24
PBA1000F-24
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 1000W
I roto i te taonga: 130 pcs
Tikiake: PBA1000F-24.pdf
PBA1000F-24-CF3
PBA1000F-24-CF3