NAP-16-332
CoselCosel
NAP-16-332 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NAP-16-332
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Ngā Rauemi: 1.NAP-16-332.pdf2.NAP-16-332.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NAP-16-332
Tau Wae NAP-16-332 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3926 pcs Pepa Raraunga 1.NAP-16-332.pdf2.NAP-16-332.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 250V Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 250V
Ngaohihi - Ratau Ake 250V Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Raupapa NAP Ētahi Ingoa 1776-3351
NAP-16-332-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi -
Pepa Tae Single Phase I teie nei 16A