NAP-16-101-DXU
CoselCosel
NAP-16-101-DXU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NAP-16-101-DXU
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN
Ngā Rauemi: 1.NAP-16-101-DXU.pdf2.NAP-16-101-DXU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NAP-16-101-DXU
Tau Wae NAP-16-101-DXU Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2145 pcs Pepa Raraunga 1.NAP-16-101-DXU.pdf2.NAP-16-101-DXU.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 250V Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 250V
Ngaohihi - Ratau Ake 250V Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Raupapa NAP Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae DIN Rail Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi - Pepa Tae Single Phase
I teie nei 16A Whirihoranga Single Stage