NAM-30-331-D
Hua Hua
Tau Wae: NAM-30-331-D
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN
Ngā Rauemi: 1.NAM-30-331-D.pdf2.NAM-30-331-D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NAM-30-331-D
Tau Wae NAM-30-331-D Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2645 pcs Pepa Raraunga 1.NAM-30-331-D.pdf2.NAM-30-331-D.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 250V Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 250V
Ngaohihi - Ratau Ake 250V Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Raupapa NAM Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Mahinga - Mahi - Pepa Tae Single Phase
I teie nei 30A Whirihoranga Single Stage