NAC-10-472
CoselCosel
NAC-10-472 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NAC-10-472
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
Ngā Rauemi: NAC-10-472.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NAC-10-472
Tau Wae NAC-10-472 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4399 pcs Pepa Raraunga NAC-10-472.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 250V Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 250V
Ngaohihi - Ratau Ake 250V Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Raupapa NAC Ētahi Ingoa 1776-1407
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi -
Pepa Tae Single Phase I teie nei 10A