MGXS6243R3
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGXS6243R3
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua BOARD MOUNT DC/DC 5.28W, 3.3V, 1
Ngā Rauemi: MGXS6243R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGXS6243R3
Tau Wae MGXS6243R3 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga BOARD MOUNT DC/DC 5.28W, 3.3V, 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3852 pcs Pepa Raraunga MGXS6243R3.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 6V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Raupapa MGX Mana (Watts) 5.3W
Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads Ētahi Ingoa 1776-3672
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.6A 6V - 60V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.6A